Gravity Icon 15/16

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v VeloKrám.cz

• prekvapila kvalita za prijatelnou cenu a hlavne made in czech republic v dnesni dobe vsichni sijou v cine

• dobrá cena
    • pěkný design
    • dostupnost
    • okamžité nachystání
    • příjemný personál
    • zákaznická karta s možností slevy

Určitě doporučuji, hlavně pro možnost výběru na netu a pak osobní vyzvednutí, případně podívání se na zboží.

• jednotný vzhled s gravity setem
    • vejdou se i boty

standardní futrál za rozumnou cenu a se slušným vzhledem

Produkt nemá žádné parametry.

Obal Gravity Icon

Gravity Icon je jednoduchý obal na snowboard, do kterého se vedle prkna vejde i vázání, boty, helma, chrániče a další vybavení. Zapíná se pomocí dvoucestného zipu a obsahuje samostatnou zipovou kapsu na nářadí či jiné drobné příslušenství. K nošení slouží nastavitelný dlouhý popruh s polstrovaným dílem na rameno.

• , zakoupeno v VeloKrám.cz

• zákaznická karta s možností slevy

• jednotný vzhled s gravity setem
    • vejdou se i boty

standardní futrál za rozumnou cenu a se slušným vzhledem

• Prostorny, na prkno pekne sedi
    • Kapsicka na drobnosti
    • Dle meho by mohl mit vak v miste, kde je v kontaktu s hranou, zesilenou stenu
    • Stejne tak kvalitnejsi positi, ktere by zabranilo vytrhnuti rameniho popruhu z vaku

Koupil jsem jej jako provizorni a levny obal na desku. Nanestesti se mi ihned po vystoupeni z BUSu a nahozeni na rameno utrhnul popruh (mel jsem uvnitr pouze desku a boty, takze zadne velke zatizeni se nekonalo). Kdyz jsem jej nesl za ucho jako kabelu, tak se mi po ceste rozriznul o hranu boardu (cerstve prebrouseno) temer po cele delce. Mozna jsem mel pouze smulu na kus, nicmene v danem okamziku jsem koupe malinko litoval. Druhy vak, ktery vlastnim, znacky Dakine, takoveto problemy ani po ctyrech letech nevykazuje. Ale jak jsem napsal - asi jsem mel smulu na spatny kus.

• Kvalitny material
    • Paradne sedi na dosku
    • Priestor pre boty, helmu, okuliare, naradie/vosk

Kvalitny produkt za skvelu cenu.

• , zakoupeno v Sport365.cz

• super

kvalitní obal na snowboard

• , zakoupeno v Snowboard Zezula

• Prostě dobře provedený obal na snb

Nevyteče roztátý sníh v autě :-)

• -levný
    • -možnost volby přesné velikosti podle snb
    • -velký prostor i pro boty, helmu a další vybavení
    • -nic

Hledal jsem nějaký levný obal na SNB. Tento produkt splňoval všechny moje požadavky. Navíc taky vypadá dobře. Přednosti viz. výše.

• Dobrý

Jsem spokojená